• In English
 • 29 травня в Києві відбудеться Форум для активної молоді «Державотворець в дії»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 28 травня 2019

  29
  травня

  10:30

  11:30

  середа

  29 травня відбудеться Форум для активної молоді "Державотворець в дії", який дасть старт цьогорічній програмі особистісного та професійного розвитку молоді "Державотворець".

  Під час відкриття форуму із вітальними словами виступлять Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, керівник Української Академії Лідерства Роман Тичківський, представники проекту USAID "ВзаємоДія", Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні.

  Учасниками заходу стануть 150 молодих людей (100 учасників програми "Державотворець" та 50 - з числа активної молоді за попередньою реєстрацією).

  У програмі - проведення панельних дискусій "Державотворець в дії" та "Участь майбутніх лідерів у протидії корупції". А також паралельні лінійки "Громадський сектор та його вплив на державу", "Органи влади та їх вплив на державу", "Бізнес та його вплив на державу".

  Початок - о 10.30 (до 18.00). Реєстрація - з 9.30.

  Місце проведення: IZONE (вул. Набережно-Лугова, 8, м. Київ).

  Акредитація представників ЗМІ за телефонами: (044) 289-95-05, (068) 240-25-76.


  Довідково

  Програма "Державотворець" ініційована Міністерством молоді та спорту України та Українською академією лідерства і реалізується за підтримки Секретаріату Кабінету Міністрів України, проекту USAID "Підтримка організацій-лідерів у протидій корупції в Україні "ВзаємоДія" (SACCI), Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) в Україні. Вона спрямована на особистісний та професійний розвиток молоді в Україні, формування відповідального лідерства та підвищення рівня громадянської активності молодих людей.

  Національний етап цьогорічної програми відбуватиметься з 29 травня по 7 червня. Він складатиметься з трьох основних складових: освітньої, формаційної та практичної, під час якої відбудуться ознайомчі візити до органів державної влади, міжнародних організацій, засобів масової інформації, приватних компаній та громадських об’єднань.

  До участі в програмі з 500 претендентів було обрано 100 кращих учасників з усіх регіонів України.

  До участі в програмі "Державотворець" та Дні управління долучились 18 органів державної влади, 7 міжнародних інституцій, 3 засоби масової інформації, 15 бізнес-компаній, 15 громадських об’єднань.