• In English
 • 29 листопада – презентація нових можливостей в Дії на Online Summit

  29
  листопада

  13:00

  14:00

  понеділок

  Мета Мінцифри — зробити Україну найзручнішою країною у світі з точки зору отримання послуг для людей та бізнесу. Тому 29 листопада наша команда презентує нові можливості в Дії на Online Summit.

  Через ситуацію з пандемією у країні ми переносимо наш традиційний Summit на лютий. Але вже в понеділок в форматі онлайн презентуємо нові послуги в Дії. Реєструйтеся на подію — summit.diia.gov.ua. Ми надішлемо вам сповіщення про початок трансляції.

  Нові сервіси будуть пов’язані із соціальною та пенсійною сферами. Це будуть послуги, які щодня оформлюють декілька мільйонів українців у ЦНАПах або ж в управліннях соцзахисту. Але вони будуть представлені — на порталі Дія, без черг, в декілька кліків та просто для всіх. Серед них буде і призначення та перерахунок пенсій — одна з найзатребуваніших послуг, якою скористалося більше мільйона українців минулого року.

  Зараз зручними та зрозумілими послугами на порталі Дія користуються 10 мільйонів користувачів, але вони мають бути зручними та зрозумілими у кожній сфері, особливо в соціальній. Ці послуги мають допомагати людям, а не створювати зайві проблеми. Вони мають бути найбільш інклюзивними.

  Тому команда Мінцифри спільно з партнерами презентує на Online Summit не лише соціальні послуги, а й ініціативу з цифрової доступності та безбар’єрності, яка покликана запровадити в Україні стандарт доступності, що базується на міжнародних напрацюваннях. В Україні живе майже 3 мільйони людей з інвалідністю. Цифровий розвиток не може бути доступний лише для когось одного. Все, що ми робимо, має бути зручним, людяним та максимально доступним для кожного.

  Послуги презентують:

  • Михайло Федоров, Віце-прем’єр-міністр — Міністр цифрової трансформації України
  • Марина Лазебна, Міністр соціальної політики
  • Дафіна Ґерчева, Постійний представник ПРООН в Україні
  • Тобіас Тиберг, Надзвичайний та Повноважний Посол Швеції в Україні
  • Клод Вільд, Надзвичайний і Повноважний Посол Швейцарії в Україні
  • Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа
  • Данило Молчанов, керівник проекту міжнародної технічної допомоги USAID/UKAID «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS»

  Долучитися до онлайн-події може кожен 29 листопада о 13:00 на сайті: summit.diia.gov.ua.

  Акредитація ЗМІ: https://bit.ly/32Bk85C.

  Проекти реалізує Мінцифри за підтримки проекту «Цифрові, інклюзивні, доступні: підтримка цифровізації державних послуг в Україні» (Проект підтримки Дія), що впроваджується ПРООН за підтримки Швеції, а також Програми EGAP Фонду Східна Європа, що фінансується Урядом Швейцарії, та за підтримки проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» і Академії електронного урядування Естонії в рамках проекту «EU4DigitalUA: Інтероперабельність, е-послуги та кібербезпека».