• In English
 • 29 липня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  29
  липня

  10:00

  11:00

  четвер

  29 липня  відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  Початок заходу: 10: 00 хвилин

  Місце проведення:  НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ


   Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   

  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства лісових ресурсів: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства лісових ресурсів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства лісових ресурсів.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства лісових ресурсів, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів з  питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів з  питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів з  питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державного агентства лісових ресурсів з  питань цифрового розвитку, цифрових трансформацій і цифровізації, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Голови Державної митної служби, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Різне.