• In English
 • 29 березня за участі Лілії Гриневич пройдуть мотиваційні зустрічі Ніка Вуйчича зі школярами та вчителями щодо запобіганню булінгу в школах
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 27 березня 2018

  29
  березня

  09:30

  14:00

  четвер

  29 березня 2018 року Міністр освіти і науки Лілія Гриневич візьме участь у мотиваційних зустрічах відомого австралійського спікера Ніка Вуйчича з українськими школярами, вчителями та батьками на тему: «Як зробити школу безпечною?»

  Спершу відбудеться прес-конференція Лілії Гриневич та Ніка Вуйчича, присвячена мотиваційним зустрічам.

  Початок: о 9.30.

  Місце проведення: Готель Fairmont, вул. Набережно-Хрещатицька, 1,

  (2-й поверх).

  Акредитація ЗМІ: за телефоном 067-363-63-64 (Маріанна Шаповалова).

  У прес-конференції також візьмуть участь:

  • Микола Кулеба – Уповноважений Президента України з прав дитини.
  • Яна Кучеренко – Директор комунікаційної агенції «Ключові стратегії», організатор візитів Ніка Вуйчича в Україну.

  Агресія і залякування серед школярів стали серйозною проблемою в Україні. За даними дослідження ЮНІСЕФ понад 80% дітей у віці від 11 до 17 років стикалися з проблемою цькування в навчальних закладах, 24% дітей стали жертвами булінгу, а 48% з них нікому не розповідали про ці випадки. Люди звертаються в поліцію тільки в тих випадках, коли вже завдано тілесних ушкоджень – щонайменше, середньої тяжкості.

  Пізніше в Київському будинку дітей та юнацтва Нік Вуйчич проведе навчально-мотиваційний захід для школярів та їхніх вихователів за таким розкладом:

  13:00 – зустріч зі школярами-підлітками на тему: «Як знайти друзів та як їх втримати».

  15:00 – зустріч з вчителями, методистами, психологами та батьками на тему «Безпечна школа: як навчити підлітків дружити».

  Адреса: вул. Івана Мазепи, 13 (Київський будинок дітей та юнацтва).

  Запрошуємо представників мас-медіа долучитися до зазначених заходів. Вхід за попередньою реєстрацією і журналістським посвідченням.

  Довідково 

  Нік Вуйчич – відомий оратор і меценат, людина без рук і ніг. Він керує некомерційною організацією «Життя без кінцівок», яка створена для допомоги особам з інвалідністю. Близько 250 разів на рік виступає зі сцени, пише книги, знімається в кіно, бере участь у відомих ток-шоу. Ще школярем Нік на власному досвіді пережив знущання від однокласників. Але тепер ці складні переживання залишилися позаду, і він проводить по всьому світу навчальні лекції щодо запобігання булінгу серед школярів.

  Організацією приїзду Ніка Вуйчича в Україну займається його офіційний представник комунікаційне агентство Key Strategy, за підтримки Міністерства освіти і науки України, КМДА та телеканалу 1+1 (Соціальний проект Право на освіту).