• In English
 • 29 березня у Львові Лілія Гриневич презентує проект МОН зі створення центрів колективного користування науковим обладнанням у вишах та відкриє 2 таких центри
  Міністерство освіти і науки України, опубліковано 28 березня 2019

  29
  березня

  11:00

  17:00

  п’ятниця
  м. Львів, вул. Університетська,1

  29 березня Міністр освіти і науки Лілія Гриневич візьме участь у брифінгу, де представить проект МОН зі створення центрів колективного користування науковим обладнанням у вишах, та відкриє 2 таких центри на базі Львівського національного університету імені Івана Франка. Захід відбудеться у межах робочої поїздки Міністра у Львівську область.

  Початок: об 11:00

  Місце проведення: Історичний музей ЛНУ ім. І. Франка (м. Львів, вул. Університетська,1)

  Акредитація ЗМІ: до 18.00 28 березня за номером +380636918478 (Юля Шлиян)

  Після брифінгу відбудеться відкриття центрів, до якого також зможуть долучитися журналісти. Це будуть центр клітинної біології та біоенергетики (біологічний ф-т ЛНУ, вул. М. Грушевського, 4) і «Лабораторія матеріалознавства інтерметалічних сполук» (хімічний ф-т ЛНУ, вул. Кирило і Мефодія, 6/8).

  Для журналістів передбачено трансфер з місця проведення прес-брифінгу в центри колективного користування.

  Довідково

  Проект із започаткування центрів колективного користування науковим обладнанням на базі закладів вищої освіти МОН розпочало 2018 року. Він передбачає створення у вишах в різних регіонах України сучасних наукових лабораторій за різними напрямами досліджень. Доступ до них надається не тільки вченим одного закладу, на базі якого відкрито центр, а й дослідникам з інших університетів та наукових установ.