• In English
 • 28 січня засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  28
  січня

  12:00

  16:00

  вівторок

  Дата проведення: 28 січня 2020 року

  Місце проведення: Національне агентство України з питань державної служби,

  IІІ поверх, кабінет № 327, м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 12:00.

   ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   1. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади першого заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, яких допущено до етапу співбесіди.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини та визначення її результатів.

  3. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Керівника Секретаріату Уповноваженого Верховної Ради України з прав людини, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства спорту, яких допущено до етапу співбесіди.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства спорту та визначення її результатів

  7. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства спорту.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства спорту, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань спорту, яких допущено до етапу співбесіди.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства з питань спорту та визначення її результатів

  11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства з питань спорту.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства з питань спорту, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про затвердження списку кандидатів на зайняття посади Голови Державного агентства молоді та розвитку громадянського суспільства, яких допущено до етапу співбесіди.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державного агентства молоді та розвитку громадянського суспільства та визначення її результатів

  11. Складення рейтингу кандидатів на зайняття Голови Державного агентства молоді та розвитку громадянського суспільства.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державного агентства молоді та розвитку громадянського суспільства, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.