• In English
 • 28 серпня відбудеться презентація проекту відкритих даних про першу реєстрацію авто
  Міністерство внутрішніх справ України, опубліковано 27 серпня 2018

  28
  серпня

  09:30

  11:30

  вівторок
  м. Київ, проспект Степана Бандери, 26в

  28 серпня відбудеться запуск сервісу відкритих даних про первинну реєстрацію авто в Україні за участі Голови Державного агентства з питань електронного урядування України Олександра Риженка, начальника Головного сервісного центру МВС Владислава Криклія та керівника напряму відкритих даних проекту «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах» (TAPAS) Катерини Оніліогву.

  Вперше в Україні Головний сервісний центр МВС опублікує відкриті дані про первинну реєстрацію авто на національному порталі data.gov.ua. Сервіс, створений на основі цих даних, у зручній та простій формі надасть доступ до інформації про першу реєстрацію транспортних засобів з 2013 року та буде оновлюватися щомісячно. Кожен зможе самостійно налаштувати параметри пошуку інформації за допомогою зручних фільтрів – зокрема, порівняти дані щодо реєстрації транспортних засобів за регіоном, датою випуску, маркою та моделлю, типом палива, кольором.

  Такий сервіс допоможе зрозуміти тенденції автомобільного ринку в Україні, унеможливити маніпуляції державними даними, зменшить корупційні ризики, вирівняє інформаційні умови для всіх учасників авторинку незалежно від їхнього місця проживання чи глибини знань з автотематики.

  Проект реалізовано за сприяння Державного агентства з питань електронного урядування у межах проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах»/TAPAS, що реалізується Фондом Євразія у партнерстві з texty.org.ua.

  Початок: о 9:30

  Місце проведення: м. Київ, проспект Степана Бандери, 26в (Сервісний центр МВС в приміщенні Metro).

  Акредитація за посиланням або за номером (044) 374-10-57.