• In English
 • 28 серпня Мінветеранів запрошує долучитися до Всеукраїнського забігу «Шаную воїнів, біжу за героїв України»

  28
  серпня

  10:00

  11:00

  субота

  28 серпня о 10:00 на Майдані Незалежності у Києві відбудеться Всеукраїнський забіг «Шаную воїнів, біжу за героїв України». Це – щорічна акція, яку у 2018 році започаткував батько загиблого героя, «кіборга» Олексія Дурмасенка.

  Захід традиційно відбувається напередодні Дня пам’яті захисників України 29 серпня. Цього року Міністерство у справах ветеранів України долучиться до проведення забігу вдруге.

  У Києві учасники забігу стартують та фінішують на Майдані Незалежності.

  Офіційне відкриття за участі Міністра у справах ветеранів України Юлії Лапутіної відбудеться о 09:30.

  Також вітальне слово скажуть засновник забігу, батько загиблого «кіборга» Олег Дурмасенко та герой України, начальник Київського військового ліцею імені Івана Богуна Ігор Гордійчук.

  О 10:00 стартують учасники забігу.

  Акція «Шаную воїнів, біжу за героїв України» – це можливість пробігти дистанцію за захисників, які загинули в АТО/ООС, подякувати та підтримати родини героїв, об’єднати ветеранів та діючих військовослужбовців, волонтерів, молодь та всіх небайдужих українців навколо цінностей державності, незалежності, вшанування пам’яті героїв.

  Кожен учасник має змогу пробігти обрану ним дистанцію у 2, 5 або 10 кілометрів із закріпленим на футболці ім’ям знайомого або незнайомого воїна, який віддав життя за Україну.

  Одночасно зі столицею забіг відбудеться й в інших регіонах України: Дніпрі, Краматорську, Житомирі, Ужгороді, Запоріжжі, Івано-Франківську, Калуші, Фастові, Українці, Кропивницькому, Сєвєродонецьку, Лисичанську, Старобільську, Миколаєві, Одесі, Харкові, Черкасах, Чернівцях, Чернігові.