• In English
 • 28 березня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 23 березня 2018

  28
  березня

  11:00

  14:00

  середа
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

   Дата проведення: 28 березня 2018 року

  Місце проведення: 

  Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327

  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 11:00 

  Проект порядку денного

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про розв'язання ситуаційного завдання у письмовій формі, для перевірки професійних компетентностей та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування.

  2. Про розв’язання ситуаційного завдання в усній формі для перевірки професійних компетентностей та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування.

  3. Про проведення тестування на знання законодавства для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування.

  4. Про проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування.

  5. Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування.

  6. Про визначення переможців конкурсу та другого кандидата за результатами конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування.

  6. Різне.