• In English
 • 27 жовтня - урочиста церемонія відправки нового молодіжного потяга, який єднає Україну за маршрутом: Київ-Маріуполь
  опубліковано 25 жовтня 2019

  27
  жовтня

  18:00

  19:00

  неділя

  Коли: Неділя, 27 жовтня 2017, початок о 18:00. 

  Місце: Головний залізничний вокзал м.Київ, вул.Вокзальна 1, перший перон.

  Контактна особа: Олександр Медведєв, 073 466 67 12.

  350 молодих людей з 24 областей України та АР Крим відправляються на першому рейсі додаткового складу потягу №10 Київ-Маріуполь до Маріуполя - міста, де сходить українське сонце. Символічним є брендинг поїзда, яким їде молодь на Схід: на кожному вагоні - символ «СХІД можливостей» та великий слоган «Творимо себе – Творимо Україну». «СХІД Можливостей» – кампанія, яка покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу. Це – платформа, яка символізує зародження нових змін, початок нових процесів та підходів. І роль молоді у цій справі має стати ключовою.  

  Протягом двох наступних днів, 28-29 жовтня молодь зі всієї країни, спільно з 200 молодими маріупольцями розроблятимуть молодіжну візію України 2030, яку представлять Президенту України Володимиру Зеленському на Молодіжному форумі «Кожне завтра розпочинається вже сьогодні», що проходитиме в рамках Інвестиційного форуму Re:Think Invest in Ukraine.

  Учасники: Міністр культури, молоді та спорту Володимир Бородянський, Тимчасово повірений у справах США Вільям Тейлор, Керівник Української академії лідерства (УАЛ) Роман Тичківський, студенти та спікери УАЛ.

  Форум організований Українською академією лідерства за сприяння Проекту USAID «Економічна підтримка Східної України» та Маріупольської міської ради.

  Довідково

  Українська академія лідерства (УАЛ) – це унікальна, завдяки своїй методиці та охопленню, національна молодіжна програма особистісного та суспільного розвитку на основі цінностей. Сьогодні УАЛ - всеукраїнська мережа потужних центрів розвитку лідерства та формування українського суспільства нової якості у Києві, Полтаві, Харкові, Миколаєві, Львові, Чернівцях та Маріуполі. В кожному з центрів щороку реалізується десятимісячна формаційна програма для 40 українських підлітків віком 16-20 років, які проходять відбір. За 4 роки формаційну програму повністю пройшли 633 молодих юнаків та дівчат з кожної області країни охопивши своєю діяльністю понад 1.5 млн українців.

  Кампанія «СХІД Можливостей» – це платформа, яка символізує зародження нових змін, початок нових процесів та підходів. Це – Схід можливостей. Це – кампанія, яка покликана привернути увагу всієї України до потреб і можливостей Сходу і роль молоді у цій справі є ключовою. Ще ніколи у регіоні не було стільки ініціатив, покликаних покращити рівень життя населення, розвивати бізнес у перспективних галузях економіки, відновлювати інфраструктуру. Ще ніколи не було стільки проектів, готових залучати інвестиції та допомагати стати регіону сильним, креативним та привабливим для роботи й життя. Кампанія покликана привернути увагу до таких можливостей, допомогти молодим українцям досягати успіху разом зі Сходом та на Сході!