• In English
 • 27 травня - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  27
  травня

  10:00

  12:00

  четвер

  27 травня 2021 року відбудетьсязасідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Час початку проведення засідання – 10:00.

  Місце проведення – НАДС, каб. 327, вул. Прорізна, 15, м. Київ.


  Проект

   

  Порядок денний

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

   


  1. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  2. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії та обговорення її результатів.

  3. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії.

  4. Визначення кандидатур на зайняття посади керівника Секретаріату Центральної виборчої комісії, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  5. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  6. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно та обговорення її результатів.

  7. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно.

  8. Визначення кандидатур на зайняття посади першого заступника Голови Державного агентства України з питань кіно, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  9. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України та обговорення її результатів.

  11. Визначення загального рейтингу кандидатів на зайняття посади  заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України.

  12. Визначення кандидатур на зайняття посади заступника Керівника Апарату Ради національної безпеки і оборони України, які набрали найбільшу загальну кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  13. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної архівної служби України етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи та повідомлення суб’єкта призначення щодо відсутність кандидатур, допущених до наступного етапу конкурсу.

  14. Про результати проходження кандидатами на зайняття посади заступника Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів етапів конкурсу: тестування на знання законодавства та абстрактне мислення, перевірки володіння іноземною мовою, яка є однією з офіційних мов Ради Європи та повідомлення суб’єкта призначення щодо відсутність кандидатур, допущених до наступного етапу конкурсу.

  15. Різне.