• In English
 • 27 серпня відбудеться презентація Гіду з державних послуг

  27
  серпня

  11:00

  12:00

  четвер

  У четвер, 27 серпня, об 11:00 відбудеться брифінг щодо запуску Гіду з державних послуг — інформаційного онлайн порталу про всі сервіси, що надаються органами виконавчої влади та місцевого самоврядування.

  Місце проведення: Укрінформ (вул. Б. Хмельницького, 8/16)

  Початок об 11:00

  Учасники брифінгу: 

  Людмила Рабчинська, заступник Міністра цифрової трансформації;

  Віктор Лях, президент Фонду Східна Європа, партнера проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS»;

  Танія Санфорд Аммар, директор проекту SURGe («Супровід урядових реформ в Україні») за підтримки Уряду Канади

  Гід містить інформацію щодо 1000 державних послуг — про місце, спосіб, строк, вартість, результати отримання послуг, а також необхідні документи та спосіб оскарження їх результатів. Він суттєво спрощує пошук важливої інформації для українців, адже дані про послуги упорядковано за 17 категоріями для бізнесу та громадян.

  Взяти участь у брифінгу можуть виключно представники ЗМІ за обов'язкової попередньої акредитації, що триватиме до 20:00 середи 26 серпня /форма для акредитації/.

  Онлайн-трансляція брифінгу буде доступна на офіційних сторінках Міністерства цифрової трансформації в соціальних мережах.

  Вхід тільки за наявності маски та після позитивного проходження термоскринінгу. Прохання займати місця в залі з дотриманням соціальної дистанції.

  Проект реалізований завдяки підтримці проекту USAID/UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах/TAPAS» та за сприяння проекту SURGe, що фінансується Урядом Канади.