• In English
 • 27 серпня – прес-конференція «Підбиття підсумків Всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 22 серпня 2019

  27
  серпня

  12:00

  13:30

  вiвторок
  ІА «Укрінформ»: вул. Б. Хмельницького, 8/16

  27 серпня відбудеться підбиття підсумків всеукраїнського конкурсу журналістських матеріалів про НАТО та державну політику у сфері євроінтеграції.

  Учасники:

  • Іванна Климпуш-Цинцадзе - Віце-прем'єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України;
  • Олег Наливайко - голова Державного комітету телебачення і радіомовлення України.

  Дата та час: 27 серпня 2019 р. о 12:00.

  Місце проведення: ІА «Укрінформ»: вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

  Контактний телефон прес-центру: (044) 299-03-32

  Акредитація ЗМІ за електронною поштою: info@natokonkurs.in.ua (П.І.Б., посада та місце роботи, а також контактний номер телефону).

  Організатори: Державний комітет телебачення і радіомовлення України; ТОВ «Спецекспотрейд».

  Довідково

  Учасники прес-конференції оголосять результати Всеукраїнського конкурсу на кращу публікацію в аудіовізуальних (електронних), друкованих засобах масової інформації, теле- і радіопередачу про НАТО та державну політику у сфері євроатлантичної інтеграції. Також вони нагородять переможців конкурсу. На здобуття перемоги у Всеукраїнському конкурсі журналістських матеріалів претендують окремі особи і творчі колективи, редакції, спілки регіональних ЗМІ, що висунули свої роботи відповідно до тематики конкурсу до 31 липня цього року. З-поміж матеріалів, надісланих на конкурс, члени почесного журі визначили переможців та дипломантів номінацій. Призери отримають унікальний шанс потрапити до Штаб-квартири НАТО: винагорода за перші місця в кожній із п’яти номінацій - спільний ознайомчий дводенний візит до м. Брюссель (Бельгія) з відвіданням Штаб-квартири Альянсу.