• In English
 • 27 лютого - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 23 лютого 2018

  27
  лютого

  10:00

  11:00

  вівторок
  вул. Прорізна, 15

  27 лютого - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби відбудеться  27 лютого 2018 року о 10 год. 00 хв.

  Тестування на знання законодавства на посаду:

  Голови Національної служби здоров’я;

  заступника Голови Державної аудиторської служби.

  Розв’язання ситуаційних завдань на посаду:

  Голови Національної служби здоров’я;

  заступника Голови Державної аудиторської служби.

  Співбесіда із кандидатами на посаду:

  Голови Національної служби здоров’я;

  заступника Голови Державної аудиторської служби.

  Також проектом порядку денного засідання Комісії передбачено розгляд наступних питань: про затвердження пропозицій комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсів, часу вирішення ситуаційних завдань; про затвердження Комісією з питань вищого корпусу державної служби ситуаційних завдань для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Національної служби здоров’я та заступника Голови Державної аудиторської служби; про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад Голови Національної служби здоров’я відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 72-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Національної служби здоров’я» та заступника Голови Державної аудиторської служби відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 07 лютого 2018 року № 71-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної аудиторської служби»; про затвердження рішення комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 26 лютого 2018 року № 3; про затвердження переліку посад державної служби, патронатної служби та посад працівників, які виконують функції з обслуговування, та встановлення категорій посад державної служби Адміністрації Президента України; про внесення змін до складу комітету з відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» та комітету з дисциплінарних проваджень щодо державних службовців, які займають посади державної служби категорії «А».

  Дата проведення конкурсу: 27 лютого 2018 року.

  Початок: 10:00.

  Місце проведення:  м. Київ, вул. Прорізна, 15, адмінбудівля Національного агентства України з питань державної служби, 3 поверх, к. 327.

  Акредитація ЗМІ згідно з Регламентом роботи Комісії з питань вищого корпусу державної служби.