• In English
 • 27 грудня відбудеться публічний захід на тему "Кримська світлиця - 30 років: боротьба за Український Крим триває"

  27
  грудня

  12:00

  14:00

  вівторок

  27 грудня 2022 року з 12:00 до 14:00 в національному інформаційному агентстві «Укрінформ» відбудеться публічний захід на тему "Кримська світлиця - 30 років: боротьба за Український Крим триває".

  Участь у заході візьмуть: перший заступник Голови Держкомтелерадіо Богдан Червак, головний редактор газети «Кримська світлиця» Андрій Щекун, голова Всеукраїнського товариства «Просвіта» імені Тараса Шевченка Павло Мовчан, представник КРУК (Крайова Рада Українців Криму) Сергій Ковальський.

  Організатори заходу: Державний комітет телебачення і радіомовлення України, засновники газети "Кримська світлиця": Всеукраїнське товариство "Просвіта" імені Тараса Шевченка, громадська організація "Кримський центр ділового та культурного співробітництва "Український дім" за сприяння та підтримці Крайової Ради Українців Криму та Організації Українських Націоналістів.

  Адреса: УНІА «Укрінформ», вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, м. Київ.

  Довідково

  31 грудня 2022 року виповнюється тридцять років із дня заснування першої в Криму україномовної газети «Кримська світлиця». Унаслідок російської окупації Автономної Республіки Крим та м. Севастополь в 2014 році газета «Кримська світлиця» — єдине державне україномовне друковане видання Криму, що видається з 1992 року, — відновило свій випуск в 2016 році.

  Відповідно до Закону України «Про реформування державних і комунальних друкованих засобів масової інформації» у 2018 році редакція газети реорганізувалася та в 2019 році отримала нове свідоцтво про державну реєстрацію друкованого ЗМІ. Засновниками газети є Всеукраїнське товариство «Просвіта» імені Тараса Шевченка та громадська організація «Кримський центр ділового та культурного співробітництва «Український дім».