• In English
 • 27 грудня відбудеться прес-конференція з нагоди запуску нового веб-порталу «Український меморіал»
  опубліковано 24 грудня 2019

  27
  грудня

  11:00

  12:00

  п’ятниця

  27 грудня відбудеться прес-конференція з нагоди запуску нового веб-порталу «Український меморіал» – першого електронного каталогу українських поховань та місць пам’яті в Чехії. Після ситуації, яка в 2017 р. виникла з могилою українського письменника Олександра Олеся, цей напрям став одним із пріоритетних у роботі Посольства України в Чехії – за три роки вдалося провести колосальну роботу з ідентифікації та збереження українських місць пам’яті в Празі, Брні, Ліберці, Пардубицях та інших містах.

  Участь у прес-конференції візьмуть Посол України в Чеській Республіці Євген Перебийніс, керівниця громадської організації «Український меморіал» Ганна Величко та розробник сайту Роман Міщенко. Посол та учасники прес-конференції дадуть відповідь на Ваші запитання, які стосуватимуться, насамперед, теми зустрічі, та за потреби, й інших питань українсько-чеських відносин.

  Конференція відбудеться 27 грудня 2019 року у приміщенні Посольства України в Чеській Республіці з прямою трансляцією в Skype.

  Початок об 11:00 за київським часом (10:00 у Празі). 

  Для участі в Skype-конференції журналісти можуть акредитуватися, надіславши на електронну скриньку ukremb.prague@gmail.com свої дані (ПІБ, назву ЗМІ та ім'я в Skype). Після цього заявнику буде надіслано запрошення доєднатися до розмови в Skype.

  Завершення акредитації о 17:00 год 26 грудня 2019 року.

  Прес-конференція транслюватиметься наживо на сторінці події в Facebook.

  Свої запитання журналісти можуть залишати в коментарях під трансляцією.

   Більше інформації про захід за посиланням https://www.facebook.com/events/520131191920754/