• In English
 • 27 грудня відбудеться Міжнародна конференція «Крим 2014-2017: анексована культура» та брифінг «Стан культури та забезпечення прав у сфері культури на території АР Крим»
  опубліковано 24 грудня 2017

  27
  грудня

  13:00

  16:00

  середа

  27 грудня в Національному музеї історії України в Другій світовій війні (вул. Лаврська, 27) відбудеться міжнародна конференція «Крим 2014-2017: анексована культура».

  Організатори заходу - Міністерство культури України та Український центр культурних досліджень за участі Меджлісу кримськотатарського народу.

  О 13.00 у рамках міжнародної конференції пройде брифінг, присвячений стану культури та забезпечення прав у сфері культури на території автономної республіки Крим.

  Спікери заходу:

  - Євген Нищук – Міністр культури України;

  - Рефат Чубаров – народний депутат України, голова Меджлісу кримськотатарського народу;

  - Микола Княжицький – народний депутат України, голова комітету Верховної Ради України з питань культури і духовності.

  Міжнародна конференція проводиться з метою обміну інформацією та аналізу стану сфери культури та забезпечення прав громадян в сфері культури в анексованому Криму. Під час дискусії планується обговорити низку питань: Археологічні розкопки в Криму 2014-2017; Музейні колекції та музейний фонд України під окупацією; Проблеми забезпечення захисту культурної спадщини (пам’ятки та заповідники); Мовна політика окупаційної влади; Порушення прав людини у сфері культури в Криму в 2014-2017 рр.

  До участі в конференції запрошені представники державних органів, народні депутати України, науковці, громадські активісти, зарубіжні дипломати. Конференція відбудеться в форматі панельної дискусії. Планується Skype-включення з Криму.

  Акредитація ЗМІ за тел.: 234-15-36 та e-mail: presa@mincult.gov.ua