• In English
 • 27 березня – засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби
  опубліковано 23 березня 2018

  27
  березня

  10:00

  14:30

  вівторок
  м. Київ, вул. Прорізна, 15

   Дата проведення: 27 березня 2018 року

  Місце проведення: 

  Національне агентство України з питань державної служби, IІІ поверх, кабінет № 327

  м. Київ, вул. Прорізна, 15

  Початок засідання: 10:00

  Проект порядку денного

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  1. Про проведення конкурсу на зайняття вакантних посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту, заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  2. Про затвердження пропозицій комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» щодо часу проведення окремих етапів конкурсу, часу вирішення ситуаційних завдань.

  3. Про затвердження списків кандидатів, яких допущено до проходження тестування на зайняття вакантних посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 року № 125-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту», заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 року № 126-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування» та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 28 лютого 2018 року № 127-р «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів».

  4. Про ситуаційні завдання для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту, заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  5. Про затвердження рішення комітету з питань відбору кандидатів на зайняття вакантних посад державної служби категорії «А» від 23 березня 2018 року № 4.

  6. Про проведення тестування на знання законодавства та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  7. Про проведення тестування на наявність аналітичних здібностей та здібностей щодо здатності працювати з інформацією для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування.

  8. Про розв'язання ситуаційних завдань та визначення їх результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  9. Про розв’язання ситуаційного завдання для перевірки професійних знань та визначення його результатів для кандидатів на зайняття вакантної посади заступника Голови Державного агентства з питань електронного урядування.

  10. Про проведення співбесіди та визначення її результатів для кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  11. Рейтинговий список кандидатів на зайняття вакантних посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  12. Про визначення переможців конкурсів та других кандидатів за результатами конкурсів на зайняття вакантних посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту та заступника Голови Державної служби з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  13. Про розгляд матеріалів дисциплінарної справи державного секретаря Міністерства екології та природних ресурсів України
  Дмитренка Г.В.

  14. Різне.