• In English
 • 27-29 березня на Львівщині проходитиме Всеукраїнський семінар «Український кордон - 2018»
  Міністерство молоді та спорту України, опубліковано 27 березня 2018

  27
  березня

  09:00

  вівторок
  29
  березня

  18:00

  четвер
  КНЦ Держприкордонслужби: Львівська область, Сокальський район, м. Великі Мости, вул. Львівська, 166.

  З 27 по 29 березня  2018 року Мінмолодьспорту спільно із департаментом внутрішньої та інформаційної політики Львівської ОДА та Держприкордонслужбою України проводитимуть Всеукраїнський форум, спрямований на підготовку громадських активістів, які залучаються до організації і проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), «Український кордон - 2018».

  Захід проходитеме в  Кінологічному навчальному центрі Державної прикордонної служби України: Львівська область,  Сокальський район, м. Великі Мости, вул. Львівська, 166.

  Планується, що форум збере близько 100 учасників з прикордонних районів (18 областей) і районів, через які проходить розмежувальна лінія з окупованими і непідконтрольними районами. Основний склад сформований з представників, які відповідають за координацію та розвиток «Сокіл» («Джура») і громадськості, яка здійснює в тих районах військово-патріотичне виховання, та планують взяти участь у Всеукраїнському вишколі «Джура – Прикордонник», який буде проходити в серпні 2018 року (КНЦ м. Великі Мости).

  Запрошені гості: державний секретар Мінмолодьспорту Олег Немчінов та начальник відділу національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту Микола Ляхович.

  Організатори семінару мають за мету підготувати тренерів-вихователів для організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник» у прикордонних районах України.

  Основні завдання заходу:

  - провести триденний  семінар, на якому підготувати тренерів-вихователів для організації та проведення Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник» у прикордонних районах України;

  - фізично та морально загартувати тренерів-вихователів на засадах цінностей українського козацтва, героїки українських визвольних змагань, зокрема періоду УНР;

  - збільшити чисельність членів громадських об’єднань, діяльність яких спрямована на проведення заходів із національно-патріотичного виховання дітей та молоді, у тому числі Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура») за додатковим напрямком «Джура-Прикордонник».

  За додатковими запитаннями звертайтесь до відділу національно-патріотичного виховання за тел.: (044) 289-08-30, або пишіть на електронну адресу: npvmms@msms.gov.ua.