• In English
 • 26 жовтня Максим Нефьодов підпише меморандум щодо модернізації Інспекційного порталу

  26
  жовтня

  11:00

  12:00

  п’ятниця
  вул. Грушевського, 12/2, м. Київ

  26 жовтня 2018 року відбудеться підписання меморандуму про взаєморозуміння між Міністерством економічного розвитку і торгівлі України, Державною регуляторною службою України, Офісом ефективного регулювання BRDO та Фондом «Євразія» (Проект USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS»). Після підписання відбудеться короткий брифінг для ЗМІ.

  Сьогодні Інспекційний портал inspections.gov.ua - це пілотний модуль інтегрованої автоматизованої системи державного нагляду (контролю), передбаченою Законом України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності». Наразі 26 інспекційних органів із 33 долучилися до роботи на порталі та відкрили інформацію про свої перевірки. Станом на жовтень 2018 року в єдиній системі опубліковано майже 250 тис. запланованих перевірок на 2018-2019 роки і більше 50 тис. результатів вже проведених перевірок.

  Меморандум передбачає модернізацію Інспекційного порталу з метою удосконалення як технічних, так і функціональних характеристик на шляху до впровадження системи у дослідну, а згодом у промислову експлуатацію.

  У заході візьмуть участь:

  • Максим Нефьодов, Перший заступник Міністра економічного розвитку і торгівлі України;
  • Ксенія Ляпіна, голова Державної регуляторної служби України;
  • Олексій Гончарук, Голова Офісу ефективного регулювання BRDO;
  • Петро Матіяшек, Керівник проекту USAID / UK aid «Прозорість та підзвітність у державному управлінні та послугах / TAPAS».

  Початок: 11:00.

  Місце проведення: Будинок Уряду, прес-центр Кабінету Міністрів України, вул. Грушевського, 12/2, 1-й під’їзд, м. Київ. Вхід за паспортами та редакційними посвідченнями.

  Акредитація представників ЗМІ здійснюється до 20:00 25 жовтня за посиланням: http://bit.ly/2q6kF8W

  Будь ласка, заповніть дану форму для КОЖНОГО представника ЗМІ ОКРЕМО.

  Трансляція заходу: 

  https://www.youtube.com/channel/UCYlTFedAEZiqE6r9eY0PZ1A