• In English
 • 26 вересня - Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ»
  Міністерство у справах ветеранів України, опубліковано 24 вересня 2020

  26
  вересня

  10:00

  13:00

  субота

  26 вересня 2020 року о 10:00 в Україні стартує Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів «ШАНУЮ ВОЇНІВ, БІЖУ ЗА ГЕРОЇВ УКРАЇНИ.

  Мета – вшанування пам’яті Захисників, які віддали своє життя за Україну.

  Місце проведення: Національний парк Межигір’я, 4 КПП (вул. Івана Франка 19, с. Нові Петрівці, Вишгородський р-н, Київської обл.).

  Учасники заходу: члени родин загиблих, ветерани, волонтери, небайдужі громадяни.

  Організатори: Міністерство у справах ветеранів України у співпраці з Київським міським Палацом ветеранів, КБУ «Київський міський центр допомоги учасникам антитерористичної операції», громадською організацією «Славетні епохи України», громадською спілкою «Національна рада спортивної реабілітації захисників України», громадською організацією «Об’єднані Війною 90-й батальйон».

  Опис заходу: Всеукраїнський патріотичний забіг з легкої атлетики в пам'ять про загиблих воїнів «Шаную воїнів, біжу за Героїв України» закладає щорічну традицію вшанування пам’яті Захисників, що віддали своє життя у боротьбі за незалежність та територіальну цілісність України.

  Понад 500 осіб зареєструвалися, щоб вкотре вшанувати пам’ять про побратима чи посестру, батька чи мати, сина або доньку, чоловіка чи дружину, які більше ніколи не матимуть можливість пробігти під блакитним небом України, але які назавжди залишаться у пам’яті нашого народу Героями.

  Усі учасники забігу долатимуть дистанцію у 2 км, 5 км чи 10 км. Разом з номером учасника на формі буде вказано ім’я полеглого захисника чи захисниці, у пам'ять про якого учасник здійснюватиме забіг.

  Учасники, що подолають дистанції першими будуть відзначені нагородами.

  Дата проведення26 вересня 2020 рік

  Час проведення: 10:00 – 13:00

  Акредитація ЗМІ за телефоном: (063) 834 33 55.

  Збір учасників: біля заїзду з 4 КПП.

  Оргкомітет забезпечує перевезення зі станції метро «Героїв Дніпра» до парку «Межигір’я» та у зворотньому напрямку - деталі виїзду за телефоном -(063) 834 33 55.

  Також відбудуться регіональні Забіги “Шаную воїнів, біжу за Героїв України”