• In English
 • 26 січня відбудеться презентація освітньої програми для держслужбовців у межах проекту ЄС «Natolin4Capacity Building»
  Служба Віце-прем'єр-міністра України, опубліковано 25 січня 2022

  26
  січня

  12:15

  13:00

  середа

  26 січня о 12:15 відбудеться офіційний запуск освітньої програми для державних службовців, яка покликана підвищити навички та знання у сфері європейської інтеграції.

  Захід відкриватимуть Віце-премʼєр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Ольга Стефанішина та Комісар ЄС з питань сусідства та розширення Олівер Варгеї.

  Участь у заході також візьмуть Віце-ректор Коледжу Європи Ева Ошнєцька-Тамецька, Надзвичайний і Повноважний Посол Республіки Польща в Україні Бартош Ціхоцкі, Голова Національного агентства України з питань державної служби Наталія Алюшина та інші.

  Мова: українська та англійська.

  Онлайн-трансляція буде доступна на Facebook сторінці Офісу Віце-премʼєр-міністра з питань європейської та євроатлантичної інтеграції: https://www.facebook.com/UA.EU.NATO.

  Довідково

  Освітня програма реалізується у межах проекту Європейського Союзу «Розбудова потенціалу для інтеграції та реформ» – підвищення адміністративної спроможності української державної служби до європейської інтеграції через комплексну освітню програму (Natolin4Capacity Building).

  Проект впроваджують Урядовий офіс координації європейської та євроатлантичної інтеграції України, Національне агентство з питань державної служби та Коледж Європи (Натолін, Польща).