• In English
 • 26 січня - брифінг Мінцифри та Координатора проектів ОБСЄ в Україні про основи кібергігієни

  26
  січня

  10:00

  11:00

  вівторок

  26 січня Міністерство цифрової трансформації України разом із Координатором проектів ОБСЄ в Україні організовують брифінг, під час якого відбудеться презентація нового освітнього серіалу на платформі Дія.Цифрова освіта — «Основи кібергігієни».

  Кібергігієна — це сукупність практик, які користувачі можуть застосовувати для покращення своєї безпеки в Інтернеті, коли переглядають веб-сторінки, надсилають і отримують електронні листи, SMS-повідомлення, щоб уберегти власні персональні дані, розпізнавати фейки та убезпечити себе від кібершахраїв.

  Освітній серіал розробили у співпраці з Національним агентством України з питань державної служби та Українською школою урядування в рамках проекту «Посилення спроможностей українських державних органів у сфері кібергігієни та кібербезпеки. Цей проект реалізовується Координатором проектів ОБСЄ в Україні за фінансової підтримки урядів Великої Британії та Німеччини.

  Учасники брифінгу:

  Валерія Іонан, заступник Міністра цифрової трансформації з питань євроінтеграції

  Посол Генрік Вілладсен, Координатор проєктів ОБСЄ в Україні

  Наталія Алюшина, голова Національного агентства України з питань державної служби

  Ольга Войтович, національна спеціалістка проектів Координатора проектів ОБСЄ в Україні

  Демид Майорников, засновник «Sekurno», національний експерт із кібербезпеки

  Дата брифінгу: вівторок, 26 січня 2021, 10:00

  Брифінг транслюватиметься в прямому ефірі на YouTube-каналі Кабінету Міністрів України. Журналісти можуть поставити запитання спікерам в онлайн-формі. Відповіді будуть надані під час брифінгу.