• In English
 • 26 листопада - засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби

  26
  листопада

  10:30

  18:00

  вівторок

  26 листопада 2019 року о 10:30 відбудеться засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби.

  Місце проведення: НАДС (3-й поверх, кабінет № 327), Центр оцінювання кандидатів на зайняття посад державної служби (2-й поверх), м. Київ, вул. Прорізна, 15.


  ПОРЯДОК ДЕННИЙ

  засідання Комісії з питань вищого корпусу державної служби


  1. Оголошення усного ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади державного секретаря Міністерства соціальної політики.

  2. Розв’язання усно ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Мінсоцполітики.

  3. Затвердження ситуаційних завдань для розв’язання кандидатами на зайняття посад Голови Державної служби морського та річкового транспорту, Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  4. Оголошення письмового ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  5. Розв’язання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  6. Перевірка розв’язання усно ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства соціальної політики.

  7. Оголошення результатів виконання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства соціальної політики.

  8. Оголошення письмового ситуаційного завдання кандидатам на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  9. Розв’язання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  10. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади державного секретаря Міністерства соціальної політики.

  11. Визначення кандидатур на зайняття посади державного секретаря Мінсоцполітики, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  12. Перевірка письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  13. Перевірка письмового ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  14. Оголошення результатів виконання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  15. Оголошення результатів виконання ситуаційного завдання кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  16. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту.

  17. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби морського та річкового транспорту, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  18. Проведення співбесіди з кандидатами на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів.

  19. Визначення кандидатур на зайняття посади Голови Державної служби України з питань безпечності харчових продуктів та захисту споживачів, які набрали найбільшу кількість балів відповідно до загального рейтингу кандидатів, для внесення пропозицій суб’єкту призначення.

  20. Різне.