• In English
 • 26-30 травня Україну відвідає Генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі Хельга Шмід
  Міністерство закордонних справ України, опубліковано 25 травня 2021

  26
  травня

  17:30

  18:30

  середа

  26-30 травня Генеральний секретар Організації з безпеки і співробітництва в Європі (ОБСЄ) Хельга Шмід відвідає Україну на запрошення Міністра закордонних справ України Дмитра Кулеби.

  Це буде перший візит Хельги Шмід до України після її призначення на посаду.

  26 травня Дмитро Кулеба та Хельга Шмід проведуть переговори, ключовою темою яких стане зміцнення ролі ОБСЄ в сфері моніторингу ситуації на тимчасово окупованих територіях нашої держави.

  Вони приділять особливу увагу діяльності Спеціальної моніторингової місії ОБСЄ в Україні та підвищенню ефективності виконання її мандату, який охоплює всю територію України, включно з Автономною Республікою Крим та містом Севастополь.

  У рамках візиту до України Генсекретар ОБСЄ здійснить поїздку на лінію розмежування в Донецькій та Луганській областях, де ознайомиться із тамтешньою безпековою та гуманітарною ситуацією і умовами діяльності СММ ОБСЄ.

  26 травня о 17.30 Дмитро Кулеба та Хельга Шмід проведуть спільну прес-конференцію.

  Засоби масової інформації зможуть взяти участь і поставити запитання в онлайн-режимі.

  Акредитація для ЗМІ доступна за посиланням https://forms.gle/TETDD2m5AeVzL7MQA і відкрита до 16:00 26 травня.

  Посилання для участі у прес-конференції буде надіслане акредитованим ЗМІ невдовзі після закриття акредитації. Підключення здійснюватиметься через платформу Zoom.

  Акредитовані ЗМІ матимуть змогу поставити запитання після вступних слів спікерів за допомогою відеозв’язку (переконайтеся, що ваші камера та мікрофон працюють).

  Пряма трансляція прес-конференції здійснюватиметься на сторінці МЗС у Facebook: https://www.facebook.com/UkraineMFA