• In English
 • 17 листопада - семінар у м. Чернівці "Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень"
  опубліковано 16 листопада 2017

  16
  листопада

  14:57

  четвер
  Додати в календар 2017-11-16 14:57:02 2024-06-22 12:50:30 Europe/Kiev 17 листопада - семінар у м. Чернівці "Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень" Event organizer. event@organizer.email

  17 листопада Держенергоефективності спільно з Проектом GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України», представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні  продовжує цикл регіональних семінарів, присвячених питанню впровадження енергоменеджменту у соціальній сфері.

  У Чернівцях представники Агентства з провідними експертами презентують громаді Чернівецької області семінар «Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень».

  Мета – роз’яснення механізму та переваг здійснення заходів з енергоменеджменту в бюджетних установах.

  Ключові питання семінару:

  Енергоменеджмент у бюджетній сфері: Реалії енергоефективності без капіталовкладень.

  Розподіл та використання коштів, заощаджених бюджетними установами від енергоменеджменту, для реінвестиції в енергоефективність бюджетних установ.

  Основні спікери семінару:

  Олександр ФИЩУК, Голова Чернівецької ОДА.

  Іван МУНТЯН, голова Чернівецької обласної ради.

  Олексій КАСПРУК, Чернівецький міський голова.

  Ірина ГУДЗЬ, експерт проекту GIZ "Реформа в сфері енергоефективності України".

  Євген МАГЛЬОВАННИЙ, директор Департаменту регулювання енергоефективності Держенергоефективності.

  Час проведення заходу: з 13:00 по 15:30.

  Місце проведення: м. Чернівці, вул. Грушевського, 1, 3 поверх, зала №301, мала зала.

  Організатори заходу: Держенергоефективності, Чернівецька обласна адміністрація, Чернівецька міська рада, Проект GIZ «Реформа в сфері енергоефективності України», Представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

  Програма семінару за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/EE_Chernivtsi.pdf

  Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.