• In English
 • 17 листопада в Києві пройде Всеукраїнська акція "День Гідності"
  опубліковано 16 листопада 2017

  16
  листопада

  13:45

  четвер
  Додати в календар 2017-11-16 13:45:39 2023-10-03 11:13:33 Europe/Kiev 17 листопада в Києві пройде Всеукраїнська акція "День Гідності" Event organizer. event@organizer.email

  17 листопада в Києві відбудеться Всеукраїнська акція, спрямована на ушанування героїв боротьби українського народу за незалежність і територіальну цілісність держави "День Гідності".

  Захід присвячений річниці Революції Гідності, та має на меті гідне вшанування пам’яті героїв боротьби українського народу, популяризація їхніх подвигів на державному рівні задля консолідації суспільства, формування єдиної національної пам’яті та ідентичності.

  Організатори акції - Мінмолодьспорту у співпраці з управлінням молоді та спорту Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), агенцією Republic та представниками громадської ініціативи "VOЇNY".

  Урочисте відкриття - об 11.30 (Український Дім, вул. Хрещатик, 2, конференц-зал).

  В рамках акції відбудеться конференція, присвячена гідному вшануванню пам`яті загиблих українських воїнів.

  Учасників заходу вітатиме Міністр молоді та спорту Ігор Жданов.

  У конференції візьмуть участь представники центральних органів влади, міністерств оборони іноземних країн, Адміністрації Президента України, посольств іноземних держав, Інституту національної пам’яті України, обласних/районних державних адміністрацій та всеукраїнських громадських організацій.

  Участь у заході здійснюється за попередньою реєстрацією -https://goo.gl/forms/rEcl81wYX75yEE8w2

  Акредитація ЗМІ - на місці.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ