• In English
 • 16 листопада Володимир Гройсман візьме участь у міжнародній конференції "Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики"
  опубліковано 14 листопада 2017

  14
  листопада

  22:02

  вiвторок
  Додати в календар 2017-11-14 22:02:40 2020-09-26 09:18:38 Europe/Kiev 16 листопада Володимир Гройсман візьме участь у міжнародній конференції "Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики" Event organizer. event@organizer.email

  16 листопада Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман візьме участь у міжнародній конференції «Реформа державного управління: здійснення оцінки стану справ, досягнення та виклики».

  Захід відбудеться за спільної ініціативи Секретаріату Кабінету Міністрів, Національного агентства з питань державної служби, Представництва Європейського Союзу в Україні та Програми ЄС-ОЕСР з підтримки вдосконалення врядування та менеджменту SIGMA.

  Початок: 10:00.

  Місце проведення: вул. Інститутська, 7, Клуб Кабінету Міністрів України.

  Вхід до 9:45 за паспортами та редакційними посвідченнями.

  Акредитація ЗМІ здійснюється до 17:00 15 листопада за тел.: 256-62-48 та e-mail:zmikmu@gmail.com.

   

  Трансляція заходу за посиланням:

  https://www.youtube.com/channel/UCdCV-F9cLvixQRHxj2sWXMw/feed?activity_view=6

   

   

   

  Довідково

  Метою заходу є обговорити прогрес у реформуванні державного управління України, завдання та виклики, які стоять перед Українською стороною у цьому процесі. Під час конференції представники Української сторони представлять досягнення у реформуванні сфери адміністративних послуг, державної служби та реформи міністерств.               

  Конференція стане формальним початком повної і глибокої оцінки стану справ у системі державного управління з участі Програми SIGMA, проведення якої передбачено Планом заходів з реалізації Стратегії реформування державного управління України на 2016-2020 роки. Результати цієї оцінки будуть оприлюднені у липні 2018 року та дозволять оновити завдання та заходи Стратегії реформування державного управління України.

  До участі у конференції запрошені міністри та народні депутати України, державні секретарі міністерств, офіційні представники Сторони ЄС, Програми SIGMA, громадянського суспільства, експертного середовища, міжнародних організацій та дипломатичного корпусу. Крім того, у рамках заходу відбудеться презентація державним секретарям міністерств технічних аспектів повної і глибокої оцінки стану справ у системі державного управління.

   

  Захід відбудеться у форматі панельних дискусій.

  Програма заходу додається.

  Підхід до ЗМІ учасників першої панелі відбудеться об 11:30.