• In English
 • 15-17 листопада в м. Пекін Голова Держенергоефективності візьме участь в 5-му засіданні Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва
  опубліковано 14 листопада 2017

  14
  листопада

  08:36

  вівторок
  Додати в календар 2017-11-14 08:36:46 2023-09-28 13:02:58 Europe/Kiev 15-17 листопада в м. Пекін Голова Держенергоефективності візьме участь в 5-му засіданні Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва Event organizer. event@organizer.email

  З 14 по 18 листопада 2017 р. у складі офіційної делегації України на чолі із заступником Міністра економічного розвитку і торгівлі України – Торговим Представником України Наталією Микольською Голова Держенергоефективності Сергій Савчук перебуватиме з робочим візитом у м. Пекін (КНР).

  Зокрема, 15 жовтня Сергій Савчук візьме участь у засіданні Робочої групи з питань інвестиційного співробітництва в рамках 5-го засідання Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва. Представники Урядів обох країн будуть обговорювати можливість поглиблення торговельно-економічного співробітництва.

  Сергій Савчук презентуватиме позитивні законодавчі зміни та значний інвестиційний потенціал України у сфері енергоефективності та відновлюваної енергетики. Також Голова Агентства окреслить переваги майбутнього підписання Меморандуму про взаєморозуміння у сфері відновлюваної енергетики між Держенергоефективності та Національною енергетичною адміністрацією КНР.

  У четвер, 16 листопада, відбудуться експертні консультації учасників заходу з питань інвестиційного потенціалу обох країн.

  Цього дня Голова Держенергоефективності візьме участь у низці зустрічей із представниками потужних китайських фондів: «China-Eurasia Economic Cooperation Fund» (CEECF) та «Silk Road Fund», а також банків: «The ExportImport Bank of China» and «China Development Bank» (CDB).

  Також Голова Держенергоефективності матиме нагоду обговорити можливості реалізації «зелених» проектів в Україні з різними китайськими компаніями. Зокрема, перспективи виробництва біоетанолу в Україні буде розглянуто під час переговорів з представниками таких компаній:

  «Cofco Zhaodong»,

  «Jilin Fuel Ethanol Co.»,

  «Henan Tianguan Alcohol Chemical Group Co.».

  Про можливості впровадження спільних проектів у сонячній енергетиці Сергій Савчук говоритиме з представниками компанії «Yingli Green Energy Holding Company Limited».

  Крім цього, 17 листопада Сергій Савчук візьме участь у пленарному засіданні Українсько-китайської Підкомісії з питань торговельно-економічного співробітництва. У ході виступу Голова акцентуватиме увагу на успішно діючих та потенційних проектах «чистої» енергетики в Україні та пояснить переваги інвестування у ці проекти.

   

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ