• In English
 • 11 листопада у Києві відбудеться 3-й Міжнародний фестиваль військової авторської пісні
  опубліковано 10 листопада 2017

  10
  листопада

  13:18

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-11-10 13:18:30 2024-05-30 23:03:33 Europe/Kiev 11 листопада у Києві відбудеться 3-й Міжнародний фестиваль військової авторської пісні Event organizer. event@organizer.email

  11 листопада 2017 року у Києві відбудеться 3-й Міжнародний фестиваль військової авторської пісні.

  Організатори фестивалю: Всеукраїнська Спілка ветеранів війни, Центр миротворчості, Українська Спілка ветеранів Афганістану, Українська асоціація інвалідів АТО, Клуб авторської   пісні “Дім”, African council in Ukraine.

  Співорганізатор заходу – Державна служба України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції.

  Мета фестивалю: Популяризація військової та авторської пісні; патріотичне виховання молоді на прикладах героїзму захисників своєї Батьківщини, прославлених у піснях; розширення та укріплення зв’язків між ветеранами різних країн.

  Фестиваль став традиційним, він відзначається високим рівнем організації та сприянням ветеранському руху України, ветеранам  інших країн, учасникам  АТО та національно-патріотичному вихованню  молодого покоління.

  На цьогорічному фестивалі очікуються посли і військові аташе країн, акредитовані в Україні, українські посли, що надавали дієву допомогу нашим миротворчим контингентам у різних країнах світу, представники силових структур, Державної служби у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Міністерства соціальної політики, Київської міської держадміністрації, а також громадських організацій ветеранів, миротворців, учасників АТО та волонтерів.

  Учасники фестивалю: Автори і виконавці військової пісні України, В’єтнаму, Грузії, африканських країн.

  Місце проведення: Київський міський палац ветеранів (вул. Бастіонна, 11).

  Початок фестивалю: 13:00.

  Контакти організаторів: (044) 284-25-66, 067-194-56-87 (Сергій Громов).

  Інформація опублікована на сайті Служби за посиланням.

   

   

  Автор: ДЕРЖАВНА СЛУЖБА УКРАЇНИ У СПРАВАХ ВЕТЕРАНІВ ВІЙНИ ТА УЧАСНИКІВ АНТИТЕРОРИСТИЧНОЇ ОПЕРАЦІЇ