• In English
 • 7 листопада Євген Нищук візьме участь у прес-конференції щодо результатів обрання Міністерством відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду
  опубліковано 06 листопада 2017

  06
  листопада

  10:07

  понеділок
  Додати в календар 2017-11-06 10:07:54 2024-05-30 02:56:41 Europe/Kiev 7 листопада Євген Нищук візьме участь у прес-конференції щодо результатів обрання Міністерством відповідної частини Наглядової ради Українського культурного фонду Event organizer. event@organizer.email

  7 листопада відбудеться  прес-конференція на тему «Міністерство культури України обрало відповідну частину Наглядової ради Українського культурного фонду шляхом проведення рейтингового інтернет-голосування», під час якої будуть оприлюдненні результати проведеного інтернет-голосування.

  У прес-конференції  візьмуть участь:

  Євген Нищук -   Міністр культури України;

  Володимир Фльонц  -  Голова громадської організації "Електронна демократія".

  Відповідно до ст. 6 Закону України «Про Український культурний фонд» на Міністерство культури України покладено завдання щодо обрання до складу Наглядової ради Фонду представників закладів культури та громадських об’єднань шляхом проведення рейтингового інтернет-голосування,  яке відбулося з 13 по 27 жовтня 2017 року.

  До участі в рейтинговому інтернет-голосуванні Мінкультури  було допущено 45 кандидатів до складу Наглядової ради Українського культурного фонду. Інформацію про кандидатів розміщено на сайті Мінкультури у розділі «Український культурний фонд».

  Для здійснення процедури рейтингового інтернет-голосування Мінкультури зареєструвало 102 особи, уповноважені на голосування від закладів культури та громадських об’єднань у сфері культури. За результатами проведеного  голосування 97%  уповноважених осіб використали своє право віддати голос за обрану кандидатуру.

  Початок заходу: 13:00.

  Місце проведення: м. Київ, вулиця Богдана Хмельницького, 8/16, ІА «Укрінформ».

  Акредитація ЗМІ за тел.: 234-15-36 та e-mail: presa@mincult.gov.ua.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО КУЛЬТУРИ УКРАЇНИ