• In English
 • 3 листопада відбудеться презентація національного конкурсу "Молодіжна столиця України"
  опубліковано 30 жовтня 2017

  30
  жовтня

  15:48

  понеділок
  Додати в календар 2017-10-30 15:48:39 2023-10-04 09:07:04 Europe/Kiev 3 листопада відбудеться презентація національного конкурсу "Молодіжна столиця України" Event organizer. event@organizer.email

  3 листопада 2017 року відбудеться прес-конференція з нагоди презентації національного конкурсу "Молодіжна столиця України".

  Початок заходу: 10:30.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, прес-центр Українського кризового медіа-центру..

  Учасники прес-конференції:

  Олександр Ярема, заступник Міністра молоді та спорту України;

  Микола Величкович, народний депутат України, перший заступник голови Комітету Верховної Ради України з питань сім'ї, молодіжної політики, спорту та туризму;

  Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України;

  Ростислав Томенчук, голова Українського інституту міжнародної політики;

  Андрій Колобов, голова Національної молодіжної ради України.

  Учасники заходу нададуть детальну інформацію щодо проведення в Україні конкурсу "Молодіжна столиця України", покликаного активізувати співпрацю між молоддю та місцевим самоврядуванням, а також сприяти створенню комфортних умов для розвитку молоді в містах України, поширенню кращих світових практик молодіжної роботи, обміну досвідом молодих людей із різних частин держави та країн Європи.

  Інформаційна довідка:

  Національний конкурс "Молодіжна столиця України" планується проводити щороку, відзначаючи найкраще місто в Україні для проживання та розвитку молоді. Цьогоріч старт конкурсу запланований на 1 листопада.

  Ініціатива створена у контексті загальноєвропейського конкурсу "Європейська молодіжна столиця", який успішно реалізовується з 2008 року (більше інформації про конкурс тут http://www.europeanyouthcapital.org/about/) та низці національних конкурсів з визначення молодіжних столиць, започаткованих окремими країнами.

  Акредитація ЗМІ та додаткова інформація: Марина Хромих (Український інститут міжанародної політики), тел.: +38063 3349416, е-mail: m.khromykh@uiip.org.ua.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ