• In English
 • 13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017
  опубліковано 11 жовтня 2017

  11
  жовтня

  13:06

  середа
  Додати в календар 2017-10-11 13:06:55 2024-02-27 17:58:42 Europe/Kiev 13-15 жовтня на Харківщині відбудеться Всеукраїнська акція "Покрова героїв"-2017 Event organizer. event@organizer.email

  З 13 по 15 жовтня 2017 року в с. Березівське, Дергачівського району Харківської області на базі ДП Клінічний санаторій «Курорт Березівські мінеральні води» відбудеться Всеукраїнська акція, спрямована на налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями з питань національно-патріотичного виховання, "Покрова героїв"

  Організатори заходу - Міністерство молоді та спорту України та Управління у справах молоді та спорту Харківської обласної державної адміністрації.

  Мета акції - налагодження співпраці між органами державної влади, органами місцевого самоврядування, громадськими об'єднаннями з питань національно-патріотичного виховання; формування активної громадської позиції щодо незалежної, цілісної Української держави; поглиблення знань учасників заходу про патріотизм, залучення сучасної молоді до вивчення історії України, традицій, шляхом ознайомлення з українською духовно-культурною спадщиною; вивчення механізмів сприяння зацікавленості та бажанню виявляти національно-патріотичні якості в повсякденному житті; виховання почуття національної гордості, любові до України; відпрацювання шляхів привернення увагу учасників заходу до традицій боротьби за незалежність українського народу; формування національно-патріотичної свідомості.

  Детальніше про програму заходу – на сайті Міністертсва молоді та спорту України.

  За додатковою інформацією Ви можете звертатися до відділу національно-патріотичного виховання Міністерства молоді та спорту України (тел. (044) 246 62 35).

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ