• In English
 • 21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард"
  опубліковано 20 вересня 2017

  20
  вересня

  11:51

  середа
  Додати в календар 2017-09-20 11:51:07 2024-05-29 22:00:51 Europe/Kiev 21 вересня в Мінмолодьспорту презентують стратегічний план розвитку спорткомплексу "Авангард" Event organizer. event@organizer.email

  21 вересня в Міністерстві молоді та спорту відбудеться презентація стратегічного плану розвитку спорткомлексу «Авангард», (вул. Мельникова 46).

  Учасники презентації:

  Ігор Жданов, Міністр молоді та спорту України;

  Віктор Гончаренко, директор спорткомплексу «Авангард»;

  Андрій Сіленко, Денис Земляков - архітектори ТОВ «Portalgroup»;

  Представники спортивної громадськості, зокрема, президент Федерації хокею України Анатолій Брезвін та директор ДЮСШ ХШ «Сокіл-Київ» Віктор Чібірєв.

  До участі у презентації також запрошені народні депутати України Артур Палатний (голова Комітету ВР з питань сім`ї, молодіжної політики, спорту і туризму), Юрій Савчук, Микола Величкович, Олександр Горбунов, Володимир Шкварилюк, Ігор Побер, Ярослав Єдаков.

  Під час презентації громадськості та ЗМІ буде представлений план розвитку, який передбачає реконструкцію існуючої льодової арени та будівництво нового сучасного багатофункціонального спорткомплексу.

  У складі нового спорткомплексу, зокрема, передбачено створення сучасних умов для розвитку та проведення змагань з наступних видів спорту: хокей, баскетбол, спортивна гімнастика, плавання та зали для інших видів спорту. Також проектом передбачено створення сучасного спортивно-реабілітаційного комплексу.

  Початок – о 14.30

  Місце проведення: Мінмолодьспорту, вул. Еспланадна, 42, 2 поверх, конференц-зал.

  Акредитація та додаткова інформація – 289 9505; 068 240 2576.