• In English
 • 12 вересня відбудеться прес-конференція Остапа Семерака на тему "Чи врятує Угода про асоціацію з ЄС українське довкілля: перспективи євроінтеграційних реформ очима громадськості і влади"
  опубліковано 11 вересня 2017

  11
  вересня

  11:58

  понеділок
  Додати в календар 2017-09-11 11:58:40 2024-06-16 05:56:27 Europe/Kiev 12 вересня відбудеться прес-конференція Остапа Семерака на тему "Чи врятує Угода про асоціацію з ЄС українське довкілля: перспективи євроінтеграційних реформ очима громадськості і влади" Event organizer. event@organizer.email

  12 вересня в Українському кризовому медіа-центрі за участі Міністра екології та природних ресурсів України Остапа Семерака відбудеться прес-конференція на тему «Чи врятує Угода про асоціацію з ЄС українське довкілля: перспективи євроінтеграційних реформ очима громадськості і влади».

  Під час якої буде презентовано доповідь Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС про стан виконання євроінтеграційних зобов’язань України у сфері охорони довкілля та у форматі відкритої дискусії обговорено її з екологічними експертами та громадськістю.

  Зокрема, заплановано проаналізувати такі питання:

  Що означає для України набрання чинності Угоди про асоціацію з ЄС у сфері довкілля?

  Яка стратегія України у сфері довкілля відповідно до Угоди про асоціацію з ЄС?

  Наскільки Україна дотримується графіка впровадження норм і стандартів ЄС?

  Як впроваджувати реформи у регіонах і хто має приєднатися до цієї роботи на місцях?

  Також Міністр екології та природних ресурсів Остап Семерак презентує для громадського обговорення оновлений проект Стратегії екологічної політики до 2030 року.

  Спікери:

  Остап Семерак – Міністр екології та природних ресурсів України;

  Наталія Андрусевич – координатор робочої групи «Енергетика, транспорт, довкілля та зміна клімату» української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС;

  Зоряна Міщук – Голова Української сторони Платформи громадянського суспільства Україна-ЄС;

  Нагадаємо, що 1 вересня Угода про асоціацію між Україною та ЄС остаточно набрала чинності.

  Для участі в заході, будь ласка, заповніть форму акредитації (прямий лінк: https://goo.gl/forms/NxxYSwlvdLC8mYho2), або акредитуйтеся за телефонами: (044) 206 31 01, (097) 54 54 514.

  Місце проведення: Український кризовий медіа-центр (Український дім, вулиця Хрещатик, 2).

  Початок: 11.00.

  Додаткова інформація за телефонами: 044 500-2487, 050 358-0141 (Ігор Солдатенко).

  Довідково

  Українська сторона Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС є частиною Платформи громадянського суспільства Україна – ЄС і представляє, відповідно, вітчизняний громадський сектор. Платформа створена відповідні до статей 469-470 Угоди про асоціацію між Україною та ЄС з метою забезпечення належної ролі громадськості у процесі виконання Угоди.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ЕКОЛОГІЇ ТА ПРИРОДНИХ РЕСУРСІВ УКРАЇНИ