• In English
 • 9 вересня в Києві відзначатимуть День фізичної культури і спорту
  опубліковано 08 вересня 2017

  08
  вересня

  08:55

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-09-08 08:55:41 2024-05-28 05:13:54 Europe/Kiev 9 вересня в Києві відзначатимуть День фізичної культури і спорту Event organizer. event@organizer.email

  9 вересня Міністерство молоді та спорту України спільно з Національним олімпійським комітетом України, Спортивним комітетом України, Українським центром з фізичної культури і спорту інвалідів "Інваспорт", Центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" та спортивними федераціями традиційно проводитиме спортивно-масові заходи з нагоди святкування Дня фізичної культури і спорту та Олімпійського уроку.

  Цього року на Оболонській набережній (просп. Героїв Сталінграда, 10Д) з 10:00 розпочнуть свою роботу спортивні майданчики, буде проведено розминку з олімпійцями, Олімпійський квест та міні-турніри з видів спорту, конкурси, показові виступи юних спортсменів та майстер-класи за участі учнів ДЮСШ, училищ, спортивних закладів та відомих українських спортсменів та тренерів, спілкування, автограф-сесії.

  Офіційна церемонія відкриття – об 11:00, за участі Віце-прем'єр-міністра В'ячеслава Кириленка, Міністра молоді та спорту Ігоря Жданова, Міністра освіти і науки Лілії Гриневич, президента Національного Олімпійського комітету Сергія Бубки, президента Спортивного комітету України Іллі Шевляка, президента НКСІУ Валерія Сушкевича, відомих спортсменів та тренерів.

  Після завершення спортивно-масових заходів відбудеться святковий концерт за участі українських виконавців.

  Чекаємо на вас 9 вересня на Оболонській набережній з 10:00 до 16:30 (біля Гольф-центру).