• In English
 • 6 вересня відбудеться презентація проекту "Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві"
  опубліковано 05 вересня 2017

  05
  вересня

  14:45

  вівторок
  Додати в календар 2017-09-05 14:45:33 2023-09-25 05:25:27 Europe/Kiev 6 вересня відбудеться презентація проекту "Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві" Event organizer. event@organizer.email

  6 вересня відбудеться презентація проекту “Довіряй, але перевіряй. Медіаграмотність в українському суспільстві”.

  Організатор: Міністерство інформаційної політики України.

  Учасники: Артем Біденко - державний секретар Міністерства інформаційної політики України; Олена Старанчук, Олег Грищенко - співкуратори Клубу ілюстраторів Pictoric, організатори проекту.

  Проект включає виставку плакатів від художників на тему медіаграмотності, що запланована на 11 вересня вздовж бульвару Гавела.

  На стендах уздовж бульвару розмістяться 60 робіт українських художників із Клубу ілюстраторів  Pictoric, у яких розкрито теми цензури, пропаганди, свободи слова, фейкових новин, інформаційної війни, критичного аналізу медіа-повідомлень, зв’язку влади із медіа, соціальних мереж і суспільного телебачення. Друга частина проекту - презентація книги з роботами художників і статтями журналістів на тему медіаграмотності. Її вихід анонсують на відкритті виставки.

  Довідково. Цей проект з медіаграмотності здійснює   Клуб ілюстраторів Pictoric за підтримки Міністерства закордонних справ Чехії (в рамках Transition Promotion Program) та Міністерства інформаційної політики України.

  Початок заходу: о 10.00

  Місце проведення: ІА «Укрінформу», вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»)

  Контактні телефони: (044)  279-20-60, 279-00-05 Акредитація ЗМІ за адресою: anna@ukrinform.com

  Вхід за службовими посвідченнями та картками НСЖУ.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ІНФОРМАЦІЙНОЇ ПОЛІТИКИ УКРАЇНИ