• In English
 • 21-23 серпня у Данії Голова Держенергоефективності представить перспективи реалізації інвестиційних "зелених" проектів в Україні
  опубліковано 22 серпня 2017

  22
  серпня

  09:39

  вівторок
  Додати в календар 2017-08-22 09:39:23 2024-06-14 22:22:39 Europe/Kiev 21-23 серпня у Данії Голова Держенергоефективності представить перспективи реалізації інвестиційних "зелених" проектів в Україні Event organizer. event@organizer.email

  21-23 серпня 2017 року Голова Держенергоефективності Сергій Савчук здійснить робочу поїздку до м. Копенгаген та м. Борнхольм (Данія), де представить досягнення та плани розвитку відновлюваної енергетики України, а також розгляне можливості зміцнення співпраці двох країн та реалізації спільних проектів у цій сфері.

  Зокрема, 21 серпня Голова Агентства проведе зустріч з представниками Енергетичного агентства Данії, з якими розгляне плани реалізації проекту «Українсько-данський енергетичний центр».

  У ході перемовин з представниками МЗС Данії та проекту «Danida Business Finance» Голова Агентства обговорить особливості впровадження проектів з виробництва енергії з відходів. Після цього С.Савчук здійснить візит на найбільше в Данії підприємство з переробки відходів та виробництва енергії «Vestforbrændingen».

  22 серпня С.Савчук відвідає ТЕЦ на дерев’яній трісці «Bornholms Energi & Forsyning» в м. Борнхольм. Крім цього, проведе зустріч із представниками компанії «EcoGrid EU» – данського проекту «розумних» електромереж, що дозволяють рівномірно розподіляти електроенергію від виробника, що працює на відновлюваних джерелах енергії, до кінцевого споживача.

  Також 23 серпня заплановано зустрічі з представниками компанії «Rambøll Group» та данського державного фонду «IFU Investment Fund for Developing Countries». Фонд надає фінансування данським компаніям, які бажають вести бізнес в країнах, що розвиваються.

  В рамках перемовин Голова Агентства та представники зазначених компаній розглянуть перспективи впровадження проектів з відновлюваної енергетики в Україні за участю данських компаній та фондів.