• In English
 • 4 серпня відбудуться урочисті заходи з нагоди другої річниці створення Національної поліції України
  опубліковано 03 серпня 2017

  03
  серпня

  16:46

  четвер
  Додати в календар 2017-08-03 16:46:15 2024-07-25 13:28:49 Europe/Kiev 4 серпня відбудуться урочисті заходи з нагоди другої річниці створення Національної поліції України Event organizer. event@organizer.email

  У п’ятницю, 4 серпня, відбудуться урочисті заходи з нагоди другої річниці  створення Національної поліції України.

  У заході візьмуть участь: вище керівництво держави, МВС та Національної поліції України.

  Під час заходу відбудеться урочисте вручення штандарту Національної поліції. В рамках соціального проекту "Здійснити мрію" 4-річному хлопчику, який наразі проходить складне лікування, буде вручений особистий жетон з написом.

  Крім того, всі бажаючі зможуть ознайомитися з фотовиставкою "До і після". На експозиції продемонструють, ким працювали теперішні поліцейські Києва до того, як прийшли в поліцію. Також на площі розмістять намети, де всі охочі служити в поліції зможуть заповнити анкети.

  На гостей заходу чекають виступи музикантів поліцейського оркестру та зведеного колективу барабанщиць з міст Києва, Маріуполя та Харкова.    

  Початок: о 17:00.

  Місце проведення: Софійська площа, м. Київ.

  Акредитація за електронною адресою pressa@mvs.gov.ua з повними контактами представника ЗМІ (ПІБ, посада, повна назва ЗМІ, програма чи відділ) або за номером: (044) 256-11-62.