• In English
 • 4 серпня - семінар у м. Краматорськ "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
  опубліковано 03 серпня 2017

  03
  серпня

  16:46

  четвер
  Додати в календар 2017-08-03 16:46:47 2023-09-28 19:40:42 Europe/Kiev 4 серпня - семінар у м. Краматорськ "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ" Event organizer. event@organizer.email

  4 серпня у Краматорську за ініціативи Агентства відбудеться семінар на тему «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».

  Мета семінару полягає у роз’ясненні механізму та переваг укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту.

  Під час семінару представник ТОВ «ДТЕК-ЕСКО» розповість про власний досвід роботи за ЕСКО-договором, про вкладення інвестицій у модернізацію закладів бюджетної сфери тощо.

  Ключові питання семінару:

  Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017.

  Енергоменеджмент у бюджетній сфері: реалії енергоефективності без капіталовкладень.

  Основні спікери семінару:

  Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності.

  Павло Ладецький – начальник Управління енергетичного  менеджменту та стандартизації Держенергоефективності.

  Час проведення заходу: з 10:00 по 11:50.

  Місце проведення: м. Краматорськ, площа Миру, 2, зал засідань міської ради, 4 поверх.

  Організатори заходу: Держенергоефективності, Донецька обласна військово-цивільна адміністрація, Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні.

  Програма семінару за посиланням: http://www.saee.gov.ua/sites/default/files/Agenda_DON_02_08_2017.pdf

  Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.

  Акредитація ЗМІ на семінар відбувається за тел.: (044) 590-59-65 та saeepressa@gmail.com.

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ