• In English
 • 31 серпня - 3 вересня відбудеться книжкова виставка до Дня Знань "Читай.UA"
  опубліковано 31 серпня 2017

  31
  серпня

  10:45

  четвер
  Додати в календар 2017-08-31 10:45:00 2020-07-13 05:49:09 Europe/Kiev 31 серпня - 3 вересня відбудеться книжкова виставка до Дня Знань "Читай.UA" Event organizer. event@organizer.email

  З 31 серпня по 3 вересня  в Українському домі, в Києві, відбудеться книжкова  виставка до Дня Знань  «Читай.UA», співорганізатором якої є Держкомтелерадіо.

  Місце проведення: м. Київ, вул. Хрещатик, 2, Український дім.

  Під час урочистого відкриття відбудеться вручення дипломів лауреатам премії Кабінету Міністрів України імені Лесі Українки за літературно-мистецькі твори для дітей та юнацтва 2016 року.

  На виставці буде широко представлено літературу на будь-які смаки та уподобання – дитячу, художню, навчальну, наукову, довідкову,  історичну, краєзнавчу, подарункові видання, альбоми про мистецтво, антикварні книжки, періодику, музичну  літературу.

  У програмі виставки заплановано багато цікавих заходів та зустрічей, зокрема:

  - громадський діяч, підприємець, викладач бізнес-шкіл kmbs та LvBS Валерій Пекар проведе  вечір української ділової літератури;

  -  ветеран АТО, офіцер спецназу Максим Музика презентує   свій перший роман «Позивний»;

  - політичний експерт, історик, журналіст Євген Магда зустрінеться з читачами і представить свою нову книгу «Гібридна агресія Росії: уроки для Європи».

   Цікаві сюрпризи очікують і на маленьких відвідувачів виставки: «Фестиваль морозива», на якому відбудуться майстер-класи з виготовлення швидкого домашнього морозива та його дегустація, ляльковий театр, фото-зони тощо.

  Вхід на всі виставкові заходи вільний.

   

  Автор: ДЕРЖАВНИЙ КОМІТЕТ ТЕЛЕБАЧЕННЯ І РАДІОМОВЛЕННЯ УКРАЇНИ