• In English
 • 3 серпня - круглий стіл у Запоріжжі "Енергоефективність у промисловості - запорука підвищення конкурентоспроможності економіки"
  опубліковано 02 серпня 2017

  02
  серпня

  15:12

  середа
  Додати в календар 2017-08-02 15:12:01 2024-06-24 15:42:01 Europe/Kiev 3 серпня - круглий стіл у Запоріжжі "Енергоефективність у промисловості - запорука підвищення конкурентоспроможності економіки" Event organizer. event@organizer.email

  3 серпня 2017 року відбудеться круглий стіл у Запоріжжі «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки».

  Впровадження енергоефективних технологій у виробництві – один з надійних кроків до зменшення енерговитрат і, як результат, до підвищення конкурентоспроможності підприємств. Для країни це означатиме покращення економіки.

  Тож, як стимулювати підприємства до енергоефективності? Один з механізмів, відомий в європейських країнах і який наразі розробляє Держенергоефективності, – це спрямування коштів вуглецевого податку на заходи з енергоефективності.

  Саме цей механізм стимулювання підприємств до енергоощадності буде розглянуто 3 серпня у м. Запоріжжя на круглому столі «Енергоефективність у промисловості – запорука підвищення конкурентоспроможності економіки».

   Мета круглого столу – разом з підприємствами напрацювати спільну позицію щодо запровадження механізму цільового використання коштів вуглецевого податку на заходи з енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії.

  Суть механізму полягає у тому, що кошти від податку за викиди вуглецевого газу будуть акумулюватися у спеціальному фонді державного бюджету і використовуватимуться виключно для фінансування заходів з енергоефективності та використання відновлюваних джерел енергії на підприємствах.

  Учасники круглого столу розглянуть пропозиції щодо заходів, які можуть забезпечити найбільше скорочення споживання палива при збереженні обсягів виробництва підприємств; критеріїв відбору підприємств для надання державної підтримки;  підходів до визначення ставок податку.

  Організатори -  Держенергоефективності спільно з Центром ресурсоефективного та чистого виробництва за підтримки Запорізької ТПП.

  Основні спікери:

  ·                    Тамара Буренко - заступник директора Департаменту – начальник управління моніторингу та інформатизації Департаменту стратегічного розвитку Держенергоефективності;

  ·                    Ігор Шилович - директор Центру ресурсоефективного та чистого виробництва.

  Час проведення: 11:00 – 13:00.

  Місце проведення: м. Запоріжжя, вул. Перемоги, 70-б, малий конференц-зал Виставкового центру «Козак-Палац».

  До участі у круглому столі запрошуються: керівники підприємств, а також економісти, енергоменеджери, екологи та фахівці, відповідальні за енергоефективність на підприємствах Запорізької області.

  З питань участі у круглому столі звертайтеся до Світлани Чуніхіної за тел.: 094-827-83-78, 067-902-76-06.

  Акредитація ЗМІ відбувається за тел.: 094-827-83-78, 067-902-76-06.

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ