• In English
 • 28 липня - семінар у м. Рівне "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ"
  опубліковано 17 липня 2017

  17
  липня

  15:00

  понедiлок
  Додати в календар 2017-07-17 15:00:56 2020-07-05 01:48:07 Europe/Kiev 28 липня - семінар у м. Рівне "ЕСКО та енергоменеджмент - ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ" Event organizer. event@organizer.email

  Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні  продовжує цикл інформаційно-роз’яснювальних семінарів у регіонах України, присвячених питанню впровадження ЕСКО-механізму та енергоменеджменту в бюджетній сфері.

  28 липня у Рівному за ініціативи Агентства відбудеться семінар на тему: «ЕСКО та енергоменеджментефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».

  Мета – роз’яснення механізму та переваг укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також обговорення перспектив впровадження енергоменеджменту.

  Під час семінару  ЕСКО-інвестори розкажуть про власний досвід роботи за ЕСКО-договором, про вкладення інвестицій у модернізацію об’єктів бюджетної сфери.

   

  Ключові питання семінару:

  Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017.

  Енергоменеджмент у бюджетній сфері: Реалії енергоефективності без капіталовкладень.

   

  Основні спікери семінару:

  Олексій Корчмітрадник Голови Держенергоефективності.

  Павло Ладецький – начальник Управління енергетичного  менеджменту та стандартизації Департаменту технічного регулювання енергоефективності.

   

  Час проведення заходу: з 15:00 по 17:20.

   

  Місце проведення:

  Рівненська ОДА, м. Рівне, майдан Просвіти, 1, зал 601, 6 поверх.

   

  Організатори заходу: Держенергоефективності, Рівненська обласна державна адміністрація, Представництво Фонду ім. Ф.Еберта в Україні.

   

  Програма семінару за посиланням: http://saee.gov.ua/sites/default/files/PORYaDOK%20DENNY%60J.doc

   

  Участь у семінарі безкоштовна! Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.

   

  Акредитація ЗМІ на семінар відбувається до 14:00 28 липня за тел.: (044) 590-59-65 та saeepressa@gmail.com

   

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ