• In English
 • 28 липня відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Мінмолодьспорту і програмою USAID "DOBRE"
  опубліковано 17 липня 2017

  17
  липня

  12:00

  понеділок
  Додати в календар 2017-07-17 12:00:06 2024-04-20 07:29:17 Europe/Kiev 28 липня відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Мінмолодьспорту і програмою USAID "DOBRE" Event organizer. event@organizer.email

  28 липня відбудеться підписання меморандуму про співпрацю між Міністерством молоді та спорту України та програмою USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

  Співпраця допоможе розвивати молодіжну політику в умовах децентралізації, спільно впроваджувати ініціативи та проекти, спрямовані на залучення молоді до суспільно-громадського життя, створювати моделі активізації і залучення молоді до місцевого урядування, посилювати спроможність місцевих молодіжних рад і організацій, залучати молодь до громадського контролю і процесу запобігання корупції, та підтримувати співробітництво між молоддю з різних ОТГ.

  Перші молодіжні проекти в ОТГ-партнерах програма USAID "DOBRE" підтримає вже восени цього року.

  Меморандум підписуватимуть: заступник Міністра молоді та спорту України Олександр Ярема та директор програми USAID "DOBRE" Беррі Рід.

  Початок заходу: 12:00

  Місце проведення:  Мінмолодьспорту (м. Київ, вул. Еспланадна, 42, каб. 313)

  Акредитація ЗМІ за телефонами: (044) 289-95-05, або електронною поштою: minsportua@gmail.com  

  Довідково

  Програма USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE)  - це п’ятирічна програма, спрямована на посилення місцевого самоврядування та створення кращих умов для розвитку ОТГ, підвищення рівня залученості громадян до ухвалення рішень та забезпечення підзвітності й прозорості в громадському управлінні.

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ