• In English
 • 25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону
  опубліковано 14 липня 2017

  14
  липня

  15:39

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-07-14 15:39:24 2024-04-24 12:18:52 Europe/Kiev 25 липня до Дня Повітряних Сил відбудеться прес-тур до військових частин Васильківського гарнізону Event organizer. event@organizer.email

  6 серпня своє професійне свято відзначають військовослужбовці Повітряних Сил Збройних Сил України.

  Завтра, 25 липня, прес-центр повітряного командування «Центр» проводить прес-тур для представників ЗМІ до військових частин Повітряних Сил, дислокованих на Київщині.

  Під час прес-туру журналістів ознайомлять із життєдіяльністю авіаційної частини, можливостями авіаційного тренажера КТУ-21М. Представники ЗМІ побувають на практичних польотах екіпажів зі складу чергових сил, які виконуватимуть завдання в системі заходів бойового чергування.

  Окрім того, представники ЗМІ відвідають одну із радіотехнічних бригад, ознайомляться зі зразками військової техніки, що успішно використовуються при виконанні завдань в районі проведення АТО.

  Представникам ЗМІ за довідками та акредитацією звертатися за телефонами прес-центру повітряного командування «Центр» Повітряних Сил: (098) 399-75-77, або надсилати заявки на акредитацію на електронну адресу: press-kli@ukr.net з поміткою «акредитація» та зазначенням ім’я та прізвища журналіста, оператора та водія, назви видання, контактного телефону, марки та номерного знаку автомобіля.

  Контактна особа – Любов Киналь.

  Збір акредитованих журналістів – о 15.00, 25 липня, на КПП військової частини А1975 (м. Васильків, зупинка “Польова”).

  Представникам ЗМІ обов’язково повинні мати при собі документ, що засвідчує особу журналіста та паспорт громадянина України!

  Акредитація ОБОВ’ЯЗКОВА і триватиме до 20.00 24 липня!

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО ОБОРОНИ УКРАЇНИ