• In English
 • 20 липня - презентація Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні: міжнародні можливості для молоді та молодіжних організацій
  опубліковано 11 липня 2017

  11
  липня

  11:00

  вівторок
  Додати в календар 2017-07-11 11:00:22 2024-07-22 17:38:10 Europe/Kiev 20 липня - презентація Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні: міжнародні можливості для молоді та молодіжних організацій Event organizer. event@organizer.email

  20 липня з 11:00 до 13:00 відбудеться презентація Інформаційного центру Erasmus+ Youth, який розпочинає свою роботу в Україні.

  Місце проведення: ІА «Укрінформ», вул. Б. Хмельницького, 8/16 (ст. м. «Театральна»).

  ERASMUS+ — це програма Європейського Союзу, що підтримує проекти, партнерства, заходи і мобільність у сфері освіти, підготовки, молоді і спорту. Програма в тому числі надає можливості молодіжним організаціям для проведення міжнародних обмів, навчання для молодіжних працівників та волонтерської служби для молоді (EVS).

  Ресурсний центр SALTO-YOUTH визначив координатором Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні громадську організацію “Центр євроініціатив”.

  Центр євроініціатив – це громадська неприбуткова організація, метою діяльності якої є сприяння реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впровадження демократичних цінностей та розвитку громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності.

  Інформаційний центр ERASMUS+ Youth надаватиме консультації та підтримку організаціям в Україні, сприятиме поширенню кращих практик та налагодженню співпраці у реалізації молодіжних проектів в рамках програми.

  У заході планується участь:

  Олександра Яреми – заступника Міністра молоді та спорту України;

  Юргіса Вілчінскаса – керівника відділу преси та інформації Представництва Європейського Союзу в Україні;

  Ліліани Будковскої – заступника директора департаменту зовнішніх програм Фонду розвитку системи освіти (Польща);

  Аліції Пєтшак – заступника директора Польської національної агенції програми ERASMUS+ в галузі шкільної освіти та молоді;

  Анни Ковбасюк – координатора Інформаційного центру ERASMUS+ Youth в Україні, голови правління громадської організації “Центр євроініціатив”.

  Запрошуємо представників ЗМІ, громадських організацій та активної молоді взяти участь у презентації.

  Контакти:

  (044) 289-95-05 – Міністерство молоді та спорту України, прес-служба;

  (066) 3259218 – Інформаційний центр ERASMUS+ Youth в Україні.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ