• In English
 • 14 липня відбудеться прес-конференція у Маріуполі Міністра В.Черниша, Віце-президента Єврокомісії В.Домбровскіса та представників місцевої влади
  опубліковано 07 липня 2017

  07
  липня

  13:30

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-07-07 13:30:46 2023-10-04 19:59:44 Europe/Kiev 14 липня відбудеться прес-конференція у Маріуполі Міністра В.Черниша, Віце-президента Єврокомісії В.Домбровскіса та представників місцевої влади Event organizer. event@organizer.email

  14 липня о 13:15 у місті Маріуполь біля будівлі Центру соціальних служб для внутрішньо переміщених осіб відбудеться спільна прес-конференція Міністра з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осіб України Вадима Черниша разом з Віце-президентом Європейської комісії з питань євро та соціального діалогу Валдісом Домбровскісом, головою Донецької обласної державної адміністрації Павлом Жебрівським та Секретарем Маріупольської міської ради Степаном Махсмою.

  Єврокомісар в супроводі Міністра здійснює візит до Донецької області в рамках вивчення питання надання допомоги ЄС для врегулювання ситуації на сході України. Під час прес-конференції обговорюватимуться питання гуманітарної допомоги на місцях, подальших реформ, проблеми місцевої громади.

  Адреса Центру: вул. Шота Руставелі, 30, м. Маріуполь. Його відновлення здійснено за фінансової підтримки проекту ЄС.

  Запрошуємо представників ЗМІ також взяти участь в огляді приміщень Центру о 13:00.

  Акредитація проводиться за телефоном (067) 5432917 та на електронну адресу mariya.slyota@mariupolrada.gov.ua

  Крім того, журналісти можуть приєднатися до огляду школи №58 смт Талаківка. Її відновлено в рамках проекту «Освіта в надзвичайних ситуаціях» на кошти Генерального директорату Європейської Комісії з гуманітарної допомоги та громадянського захисту (ЕСНО).  Проект втілив у життя Дитячий фонд ООН - ЮНІСЕФ. Контактна особа – Ольга  Самойлова, (097) 333 39 25 (ЮНІСЕФ).

  Адреса школи: смт Талаківка, м. Маріуполь, вул. Героїчна, 170.

  Автор: МІНІСТЕРСТВО З ПИТАНЬ ТИМЧАСОВО ОКУПОВАНИХ ТЕРИТОРІЙ ТА ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИХ ОСІБ УКРАЇНИ