• In English
 • 5-7 липня - візит Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Великої Британії
  опубліковано 04 липня 2017

  04
  липня

  14:21

  вiвторок
  Додати в календар 2017-07-04 14:21:48 2020-07-07 00:51:46 Europe/Kiev 5-7 липня - візит Прем'єр-міністра України Володимира Гройсмана до Великої Британії Event organizer. event@organizer.email

  5-7 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснить візит до Сполученого Королівства Великої Британії та Північної Ірландії, де візьме участь у Конференції з питань реформ в Україні.

  Володимир Гройсман проведе зустріч з Прем’єр-міністром Великої Британії Терезою Мей. Глава Уряду України візьме участь у засіданні Ради директорів Європейського банку реконструкції та розвитку та зустрінеться з Президентом ЄБРР Сумою Чакрабарті.

  6 липня Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман візьме участь в пленарному засіданні Конференції з питань реформ в Україні. Програмою візиту передбачена спільна прес-конференція з Державним секретарем Великої Британії у закордонних справах Б. Джонсоном

  Також заплановані зустрічі з Міністром закордонних справ Канади Христею Фріланд, з Головою та членами парламентської групи із зв’язків з Верховною Радою України, з лідерами британського бізнесу.

  7 липня Глава Уряду України візьме участь у інвестиційній конференції «Dragon Capital», дасть інтерв’ю низці провідних засобів масової інформації, зустрінеться з лідерами української громади та духовенства.

   

  Посилання для завантаження фото із Конференції з питань реформ в Україні, що відбудеться 6 липня 2017 року:

  https://www.dropbox.com/sh/95pihegfsw5k66p/AACOcWzsNquljVI4-gI_2O7za?dl=0

  Трансляція заходу в прямому ефірі:

  англійською мовою - https://www.youtube.com/watch?v=387bFCW94GQ

  українською мовою - https://www.youtube.com/watch?v=8OdKVH5pEUE