• In English
 • 6 липня - відкриття третьої фотовиставки "Чемпіон у кожному", яка приcвячена участі українських спортсменів у Всесвітніх Іграх 2017
  опубліковано 30 червня 2017

  30
  червня

  11:00

  п’ятниця
  Додати в календар 2017-06-30 11:00:10 2024-05-29 08:03:51 Europe/Kiev 6 липня - відкриття третьої фотовиставки "Чемпіон у кожному", яка приcвячена участі українських спортсменів у Всесвітніх Іграх 2017 Event organizer. event@organizer.email

  6 липня, об 11.00, у холі станції метро «Печерська» (Київ, бульвар Лесі Українки),  відбудеться відкриття фотовиставки «Чемпіон у кожному. Всесвітні Ігри 2017», яка присвячена участі національної збірної команди України з видів спорту у X Всесвітніх іграх у Вроцлаві (Польща) з 20 по 30 липня 2017 року.

  На фотовиставці «Чемпіон у кожному. Всесвітні Ігри 2017» будуть представлені світлини зі змагань та портрети спортсменів з неолімпійських видів спорту, які будуть представляти нашу країну на наймасштабнішій спортивній події цього року.

  Організаторами виступили Міністерство молоді та спорту, КП «Київський метрополітен», Благодійний фонд «Спорт заради  Миру», Спортивний комітет України.

  Захід є соціальним та стає третьою спортивною фотовиставкою у Київському метро.

  У відкритті виставки візьмуть участь Міністр молоді та спорту Ігор Жданов, Президент Спортивного комітету Украни Ілля Шевляк, Директор Благодійного фонду «Спорт заради миру» Наталя Мартіашвілі, представники Київського метрополітену, а також відомі українські спортсмени, громадські діячі та бізнесмени, політики та урядовці, що підтримують спорт та мають активну життєву позицію.

  Акредитація  ЗМІ (Київський метрополітен)  050-135-23-32 – Наталка Макогон

   

  Довідково

  Всесвітні ігри є міжнародною спортивною подією, що об’єднує спортсменів найвищого рейтингу всього світу. У Іграх беруть участь тільки ті спортсмени, які лідирують у світових рейтингах.

  Перші Всесвітні ігри відбулися у 1981 році у м. Санта-Клара (США) за участю 1265 учасників з 18 країн світу

  З 20 по 30 липня 2017 року у м. Вроцлав (Польща) національна збірна команда України з видів спорту візьме участь у ювілейних Х Всесвітніх іграх, в яких планується участь близько 4500 спортсменів більш як із 100 країн світу.

  Під час змагань розігруватимуться 180 комплектів нагород у 34 видах спорту, з яких:

  23 неолімпійських: більярдний спорт, боулінг, воднолижний спорт, джиу-джитсу, корфбол, парашутний спорт, пауерліфтинг, петанк, перетягування канату, підводний спорт, планерний спорт, пляжний гандбол, роликовий спорт, рятувальний спорт, сквош, спортивна аеробіка, спортивна акробатика, спортивне орієнтування, сумо, таїландський бокс Муей Тай, танцювальний спорт, флорбол, фістбол;

  7 олімпійських: художня гімнастика, метання диска, карате, скелелазіння, каноє, стрибки на батуті, стрільба з лука;

  та 4 показові види спорту: американський футбол, кікбоксинг WAKO, мотоциклетний спорт та гребля (в приміщенні).

  Починаючи з 2014-годо нинішнього року спортсмени України вибороли 79 ліцензій з 20 видів спорту на участь у Х Всесвітніх іграх.

   

   

  Автор: МІНІСТЕРСТВО МОЛОДІ ТА СПОРТУ УКРАЇНИ