• In English
 • 30 червня – семінар у м. Кропивницькому «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ»
  опубліковано 24 червня 2017

  24
  червня

  09:30

  субота
  Додати в календар 2017-06-24 09:30:50 2024-06-22 18:59:52 Europe/Kiev 30 червня – семінар у м. Кропивницькому «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ» Event organizer. event@organizer.email

  30 червня Держенергоефективності спільно з Представництвом Фонду ім. Ф. Еберта в Україні проводить семінар у Кіровоградській області на тему: «ЕСКО та енергоменеджмент – ефективні інструменти термомодернізації бюджетних установ».

  Представники Держенергоефективності та експерти роз’яснюватимуть переваги укладення енергосервісних договорів для комплексної термомодернізації будівель бюджетних установ, а також особливості впровадження енергоменеджменту у бюджетній сфері.

  Під час семінару ЕСКО-інвестор поділиться враженнями від роботи за двома ЕСКО-договорами у місті Києві, розкаже як швидко повертаються вкладені у модернізацію об’єктів кошти та пояснить, що стимулює його збільшувати кількість таких ЕСКО-проектів.

  Ключові питання семінару:

  · Повернення ЕСКО-інвестицій-2016, перші заощадження у бюджеті-2017

  · Енергоменеджмент у бюджетній сфері: Реалії енергоефективності без капіталовкладень.

  Основні спікери семінару:

  · Олексій Корчміт – радник Голови Держенергоефективності;

  · Павло Ладецький – начальник Управління енергетичного  менеджменту та стандартизації Держенергоефективності.

  Програма заходу: http://saee.gov.ua/sites/default/files/Seminar_30_06_2017.pdf

  Час проведення заходу: з 09:30 по 12:00.

  Місце проведення: м. Кропивницький, вул. Преображенська, 79-А, Кіровоградська регіональна торгово-промислова палата, великий конференц-зал.

  Організатори заходу: Держенергоефективності, Кіровоградська ОДА, Представництво Фонду ім. Ф. Еберта в Україні.

  Запрошуємо до участі у заході головних розпорядників бюджетних коштів ОДА та РДА, міських рад, керівників бюджетних установ, ЕСКО-компанії, компанії-виробники та рітейлори енергоефективного обладнання і матеріалів, будівельні компанії, представників бізнесу та громадськості.

  За більш детальною інформацією щодо заходу можна звертатися до департаменту інфраструктури та промисловості Кіровоградської ОДА – (0522) 24-08-55.

  Акредитація ЗМІ на семінар відбувається за тел.: (044) 590-59-65 та saeepressa@gmail.com.

   

   

  Автор: ДЕРЖАВНЕ АГЕНТСТВО З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ ТА ЕНЕРГОЗБЕРЕЖЕННЯ УКРАЇНИ